Kurulduğu 1996 yılından beri dönemin şartlarına ve tercihlerine uygun konut projeleri üreten Akbulutöz İnşaat, 90lı yıllardan itibaren hem kent içi hem kent çevresinde gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.
 
Yarım asırlık tecrübesiyle, 1990’lı yıllardan itibaren "yapmak bizden yaşamak sizden" sloganıyla İzmir'in çeşitli bölgelerinde her biri farklı bir mimari anlayışa sahip, her biri yeni bir yaşam biçimi sunan projeleri hayata geçirmiştir.
 
Akbulutöz İnşaat “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak’’ misyonuyla değişime ve gelişime açık, müşteri odaklı, yenilikçi projelerinden, Akbulut Sitesi, Akbulut Evleri ve Akbulut İş Merkezi,Alışveriş Merkezleri ve Villalar sahiplerine teslim edilmiştir.
 
Bugüne kadar 1000e yakın konutun inşasına imza atan Akbulutöz İnşaat firması devam eden yaşam merkezleri, iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve konutların sorumluluğunu son derece titiz bir şekilde devam ettirmektedir.
 
Akbulutöz İnşaat, köklü geçmişinden aldığı güç ile odaklanma, farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurduğu çalışma anlayışını koruyarak yeni projeler üretmeye ve yeni başarı hikâyeleri yazmaya devam edecektir.
Akbulutöz İnşaat 1996 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Uzmanlık ve kaliteye önem veren vizyonumuzla birlikte inşaat sektöründeki gelişmeleri ve değişiklikleri takip ederek en güzel ve en kaliteliye ulaşma çabasından hiç ödün vermeden çeyrek asırdır inşaat sektöründe faaliyet gösteriyoruz.
 
Akbulutöz İnşaat bugüne kadar pek çok kaliteli projeye imza atarak müşterilerini memnun etmiştir. Sektörümüzde kalıcı ve marka olma yolunda ilerlerken siz müşterilerimizin memnuniyetinde odaklanarak; konfor, estetik ve teknolojiyi uyum içinde yaşam alanlarınıza dahil etmek için özen gösteriyoruz.
 
"Yapmak bizden yaşamak sizden"  felsefesiyle bugüne kadar ki tüm taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirdik. Kendimizi sürekli geliştirerek, dünya inşaat sektöründeki tüm yenlilikleri ve teknolojileri siz müşterilerimize sunmayı ilke edinerek İzmir, Kuşadası vb. de pek çok yeniliklere imza atmış bulunmaktayız.
 
"Bizi farklı ve kalıcı kılan ileklerimizi koruyarak, çalışanlarımız ve müşterilerimizle birlikte yolumuza devam ediyoruz."
İş başvurularınız için lütfen info@akbulutoz.com adresi ile iletişime geçiniz.
Tel: +90 232 253 0 444 Faks: +90 232 253 53 10

info@akbulutoz.com

Menderes caddesi Gül Apt. No:83-2 Kat:2/3 Buca/İZMİR

Bize Ulasın

Lütfen aşağıdaki formu eksiksizce doldurunuz.